Seks konulu çalışmamıza odasında başladık


Seks konulu çalışmamıza odasında başladık

Sınava beraber çalışmak için evden izin alıp arkadaşıma gittim eğer şortla gittim az yaz ayları ateş benzeri oluyor tabi bu vaziyet arkadaşımı azdırmıştı gözleri bacaklarımda konuya adapte olamıyor konu benim bacaklar oluyor biranda gözlerini alsa konuya dönecek derken bunun gözleri döndü gel cinsel ilişki yapalım boşver sınavı diye sohbet etti şaşırdım ilk defa birisi direk cinsel ilişki teklifi yapıyordu

Buna oldukça şaşırtmıştım çünkü birden bana bir erkek pat diye sex yapalım mı diye bir sual soruyordu o an ne diyeceğimi şaşırdım ve başladı dudaklarıma asılmaya. Asalında bu benimde hoşuma gitmişti ve bende dudaklarına asılmaya başlamıştım sonra dakikalar süre gelen öpüşmemizde birden kapı çalmaya başladı ve biz panik halinde hemen ders iş pozisyonuna geriye döndük. ileri ki vakitlerde kapıyı açtığınca kargocunun gelmiş oldunu gördü ve bu sorunu hallettik hemen .

Sonra kaldığımız yerden devam ederek bir süper öpüşmeye başladık ve ardından beni kucağına alarak bizzat odasına götürmeye başladı odasındada bir zaman sevişip öpüşmeye devam ettik ve birden beni soymaya başladı. Süper göğüslerimi yalaya yalaya yuttu öyle ki ve ardından bizzat penisini çıkararak ağzına sokmaya başladı.

Bende öyle ki yıllardır sikiş sektöründe çalışan biriymiş benzeri başladım sikini

yalamaya ve sikini yalayarak dakikalarca tatmin ettim, hoşuna gidiyordu anlaşılan. sonra bende süper mi süper temiz mi temiz amcığı mı açarak bir süper dilini atmasını bekledim. Amcığıma dilini attığında ise ben öyle ki kendimden geçmiş vaziyetteydim. ileri ki vakitlerde odasındaki dolapta sakladığı prezervatifi çıkarıp bir süper yarrağına takmaya başladı. Çünkü ben bakireydim ve ilk defa sikilecektim hamile kalmamam için kondom kullanması gerekiyordu. Kondomu taktıktan sonra bir süper amcığımdan ilk başlarda yavaşça sikti birazcık vajinamdan kan aktıktan sonra sertçe sikmeye devam etti ayrıyeten ben tabiki ki zevkten kudurmuş durumdaydım ve çığlıklar atmaya başlıyordum.

Yorum yapın