Evi boşalt diye konuştu ona sıkı ev dostu olacağımı kanıtladım

Evi boşalt diye konuştu ona sıkı ev dostu olacağımı kanıtladım

Bizim ev sahibi ihtiyarın tekiydi beni pekçok rahatsız etmiyor ev işlerime hiç karışmıyordu yabancı bir deyişle ikimizde birbirimizden memnunduk zamanında kiramı ödediğim amaçlı sorun çıkartmıyordu derken bigün ansızın kapıma geldi çıkmamı istek etti şaşırdım elbet meşhur kiracı çıkartma lafını belirtti yurt dışından yakınım gelecekte o oturacak diye

2 saat geçti geçmedi dışarı gidip bir birşeyler yiyeceğim eğer katılmak istersen birlikte bir birşeyler içebiliriz teklifini de unutmadı ben de ikna olmuştum ve delikanlıyla birlikte dışarı çıkmıştık dahi evin karşısındaki fast food salonunda bir birşeyler yemiş sonrasında caddeye inip bir mekanda alkol içmeye başlamıştık.

Yurtdışında yaşadı yaşadığı ilginç anılarını anlatıyor hiç susmuyordu çoğalış kafalarımız gayet süper olmuştu evde bıraktığı çantasını almak amaçlı bana kadar gelip ordan otele geçecekti. İçime hiç sinmiyor odanın bir tanesinde kalabilirdi dahi.

Derken eve gidip ayılmak amaçlı bir kahve içelim mi diye sohbet etti ve ben o sırada teklifimi sundum istersen odanın bir tanesini bu gecelik alabilirsin dedim.

Sevinçle kabul ettim içeri geçip beni değiştirdi altında bir boxer üstünde ise bir şey yoktu avrupa görmüş maymun dedim içimden.

Madem bu gece burada kalacak içmeye benzer ritimde aynı ritimde devam edebilirdik buzdolabından biraları çıkardım ve hafif bir müzik açıp muhabbete benzer ritimde aynı ritimde devam ettik çoğalış tam çakır huzur olmuştuk sürekli adamın yanına iyice yanaşıyor sırnaşıyordum çoğalış ne çeşitli olduğunu ne çeşitli gerçekleştiğini dahi anlamadan bir anda dudaklarımız birleşmiş ve öpüşmeye başlamıştık dahi.

Daha öncesinde öz saygı sıkıntısı yerinde olan bu denli biri ile karşılaşmamıştım. İstediğini kopartabilecek kadar kendine güveniyordu. Derken çılgınlar gibi öpüşmeye benzer ritimde aynı ritimde devam ettik. Sadece öpüşme ile kalacak diye tahmin ederken, bir yandan eli huzurlu durmuyordu. Sürekli oramı buramı elliyor iyice azdırıyordu beni.

Yorum yapın